Co będziemy nosić na paznokciach w 2019 roku?

Czas na trendy, choć może to jeszcze wróżenie w fusów, już powoli zarysowują się zalążki myśli przewodnich na rok 2019. Wydaje mi się że pojawi się kilka zupełnie nowych sposobów zdobienia paznokci, a to zawsze jest dobre, w końcu mamy tyle produktów w domach że warto się nimi bawić.

Kolor z którym trzeba się liczyć

Przyznaje jestem umiarkowanie zachwycona, bo kolor na najbliższe miesiące to żółty, jestem w stanie zaakceptować go w pastelowej wersji, nie wiem czy się przekonam do tego dość odważnego wydania.
Ciemne mocne kolory

Jeżeli kupiłyście zapas lakierów z kolekcji New YorkSex In The City to macie szczęście cały rok 2019 będą się przewijać ciemne intensywne kolory na paznokciach, a praktycznie każdy kolor z tych serii będzie hitem. I to jest coś co do mnie przemawia, bardzo się wkręciłam w te kolorystyki i mogła bym je nosić bez przerwy.

Ekstremalne zdobienia w 3D 
Idealnym przykładem tego nurtu będzie pokaz The Blonds (ten na którym wystąpił Partic Starrr w stroju Urszuli) bardzo polecam go obejrzeć LINK jestem zachwycona tymi zdobieniami i jednocześnie przerażona tym jak bardzo niepraktyczne będą w codziennym życiu.Zdobienia w ramkach

Ramki już kiedyś były, ale teraz są zrobione z ozdób 3D, folii transferowej i materiałów które maksymalizują efekt przepychu. Osobiście bardzo lubię malować ramki zwłaszcza przy użyciu Mousse GelSzklane paznokcie, negative space, luźny brokat

Mieliśmy już odrobinę tego trendu w roku 2018, ale w roku 2019 to będzie prawdziwy hit, warto zakupić transparentne hybrydy i delikatnie kryjące bazy. Wszystko co daje efekt gołych paznokci będzie hot, malujemy na tym geometryczne wzory lub nonszalanckie bazgroły i jesteśmy gotowe :) Luźny brokat czyli brokaty które nie pokrywają całkowicie płytki paznokcia, trend bardzo mocno kojarzy mi się z latami 94-96 i myślę że spróbuje chociażby dlatego żeby przypomnieć sobie młodość.Jak podobają się Wam trendy proponowanych na wybiegach? Myślicie że to się przyjmie? Ja jestem bardzo ciekawa czy kolor żółty rzeczywiście jest w stanie podbić rynek.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 hola paola , Blogger