5 ulubionych metod zdobień hybryd

Pozostaje wierna lakierom hybrydowym, doskonała trwałość, piękne intensywne kolory i możliwość wykonywania niezniszczalnych zdobień. Zawsze chce mi się bardziej starać kiedy wiem że namalowane wzory zostaną na moich paznokciach długo, to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza w czasie wakacji, możemy tworzyć niesamowite kombinacje które wytrzymają każdą ekstremalną wakacyjną przygodę.

Pokażę wam kilka z moich sposobów ozdabiania, ale pamiętajcie że wszystkie metody możemy dowolnie łączyć, ogranicza nas tylko wyobraźnia.


1. Kryształki 

Piękne i eleganckie, zawsze wyglądają drogo, nawet jeżeli użyjemy ich na tylko jednym paznokciu zastąpią nam biżuterie. Najlepiej wyglądają oczywiście te oryginalne ale te tańsze też nie są złe, ja stosuje je zamiennie. [klik]


2. Efekty, pyłki

Ta lista nie istniała by bez wzmianki o efektach, istnieją już od prawie dwóch lat, jest wiele wersji kolorystycznych i różnych wykończeń, każda z nas znajdzie coś dla siebie. Są dość tanie i łatwo dostępne, do ich aplikacji nie potrzebujemy wielkiej wprawy poradzi sobie z nimi każda z nas. [klik]
3. Stemple

Ta metoda wymaga już trochę więcej wprawy, ale gdy ją wyćwiczymy efekty będą zdumiewające. Podstawowy zestaw dostaniemy już za mniej niż 30zł na chińskich stronach [klik] możemy wykonać bardzo precyzyjny wzór który na każdym paznokciu będzie dokładnie taki sam co w przypadku ręcznego malowania jest prawie nie możliwe. 


4. Biały żel 

Biały żel to prawdziwy hit, możemy go użyć do zrobienia idealnej białej bazy pod jasne kolory lub stworzyć przy jego pomocy baby boomer, mój to sugar effect [klik

5. Naklejki wodne

Naklejki wodne to jedna z łatwiejszych form zdobień, są bajecznie tanie i coraz lepiej dostępne w Polsce. Nadają się do aplikacji nawet na bardzo nierównej płytce i w razie problemów z centrowaniem można go przesuwać po paznokciu aż do idealnego umiejscowienia.


Post udostępniony przez hola paola (@_hola.paola_)


4 komentarze:

  1. Zdecydowanie jestem na tak jeśli chodzi o naklejki i stemple i cyrkonie (w moim przypadku raczej perełki) co do pyłków jeszcze muszę trochę popracować nad swoją miłością do nich ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja cały czas najbardziej lubię ręcznie malowane wzory <3 a na drugim miejscu - stemple :D Pyłki też są ekstra, ale zazwyczaj jako dodatek :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajne zestawienie metod zdobienia paznokci, chociaż większość da się zrobić też na zwykłych lakierach :) Osobiście nie lubię długo chodzić z jednym zdobieniem, dlatego często je zmieniam i wolę zwykłe lakiery, niż hybrydy :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 hola paola , Blogger