Zdobienie z użyciem Wedding Collection od Indigo

Bardzo inspirująco działa na mnie najnowsza Wedding Collection od Indigo, kolory lakierów są delikatne i bardzo dobrze na pigmentowane. Kolekcja dedykowana jest panna młodym w dniu ich ślubu jednak myślę ze jest niezwykle uniwersalna i każda z nas znajdzie w niej kolor który będzie mogła nosić cały rok! Jeżeli chcecie się jej przyjrzeć zachęcam do odwiedzenia strony Indigo. Razem z kolekcja zostały wypuszczone nowe ozdoby i dziś postanowiłam ich użyć do wykonania zdobienia, jest bardzo proste i nadaje się na wiele okazji.Do wykonania zdobienia potrzebujemy: 
Przygotowałam dla was mała instrukcje, pomoże to osoba które dopiero zaczynają ze zdobieniami. Każdy element zdobienia możemy zmodyfikować do swoich potrzeb np kolory lakierów czy kawioru, proponowała bym nie zmieniać Dry Top Super Shine oraz pędzelka Master Nail Art 005 wyjaśnię w dalszej części dlaczego ;-)1. Aplikujemy bazę proteinowa oraz kolor na paznokieć. W moim przypadku były to 3 warstwy koloru.

2. Paznokcie na których będziemy umieszczać ozdoby malujemy kolorem pozostawiając wolne księżyce. Nie musimy się martwić o idealna linie, zostanie ona zakryta ozdobami.

3. Gdy jesteśmy zadowolone z aplikacji koloru pokrywamy go warstwa topu, pamiętając o aplikacji większej ilość w miejscu wolnych księżyców żeby odrobinę wyrównać powierzchnie pomiędzy kolorem a blank spacem.

Dlaczego Dry Top Super Shine? Lepka warstwa która występuje w przypadku reszty topów może być trudna do usunięcia ze szczelin pomiędzy ozdobami co po kilku dniach może doprowadzić do brudzenia się stylizacji. 

4. Na pędzelek 005 nabieram kropelkę topu i aplikuje go na lini pomiędzy księżycem a kolorem. Nie żałuje produktu, będzie musiał trzymać ozdobę przez długi czas. Na topie umieszczam perełki i utwardzam.

Dlaczego pędzelek Master Nail Art 005? To najlepszy pędzelek z całej serii indigo, nadaje się do wielu zdobień, jest niezwykle precyzyjny lepiej zainwestować w jeden porządny niż 15 tanich z Chin. Traktujcie je jak pędzle do malowania twarzy i nie sugerujcie się tylko ceną. 

5. Gdy perełki są już na swoim miejscu ponownie aplikuje top i przyklejam na niego kawior, po utwardzeniu nasza stylizacja jest gotowa. Top nie wymaga przemywania a my możemy się cieszyć stylizacja ;-) 


4 komentarze:

  1. Bardzo ładna, delikatna stylizacja, a nazwy tych kolorów mnie rozbrajają ;p

    OdpowiedzUsuń
  2. Swietna stylizacja. Bardzo mi sie podoba chociaż sama bym takiej nie nosila:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Cudowne zdobienie na najpiękniejszy dzień w życiu każdej kobiety :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 hola paola , Blogger