Nowości z pokazu Indigo w Poznaniu

Ostatnio wspominałam Wam że Poznańskie studio Indigo organizuje pokaz promujący kolekcję Wedding. Podobne pokazy odbyły się jeszcze w kilku miastach w Polsce, z wiadomych względów mnie najbardziej dotyczy ta w Poznaniu. Obecność na takich pokazach jest doskonałą okazją do zrobienia zakupów z wyjątkową zniżką, można też zobaczyć kolory na żywo co z pewnością ułatwia wybór, sama wiem że zdjęcia nie oddają w pełni uroku lakierów zwłaszcza kolory nude bardzo ciężko jest pokazać na fotografii a kolekcja Wedding to głównie nudy.Pokaz odbył się 23 czerwca 2018 na terenie targów poznańskich, lokalizacja idealna zwłaszcza jeżeli ktoś musiał dojechać do poznania pociągiem lub autobusem. Bilet wstępu kosztował 100zł w cenie uwzględnione były 2 lakiery kolorowe Ex-Husband oraz Wedding Night kolory jeszcze nie są dostępne na stronie Indigo ale pokazano już informacje że znajdą się w regularnej ofercie. Edit: Właśnie na FB pojawiła się informacja że można je już kupić.
To co dla mnie jest największym hitem to dwa zupełnie nowe topy hybrydowe - ekstremalnie nabłyszczający Tip Top oraz głęboko matujący Super Matte. Nie wiem dlaczego tak długo zwlekano z umieszczeniem w ofercie topu matującego, ja osobiście uwielbiam efekt matu na paznokciach i cieszę się że tej zimy już będzie można używać topu tej marki. Ekstremalnie nabłyszczający Tip Top oczywiście też będę testować, natomiast po cichu liczyłam na Dry Top w wersji Removable. Kto wie może zostanie wypuszczony z kolejnymi nowościami, zaskoczyła mnie frekwencja w czasie pokazu mimo dość wysokiej ceny za bilet przyszła masa osób i ciężko było znaleźć luźniejszy moment na zrobienie zakupów.Czy któraś z Was była na pokazie, co myślicie o takich nowościach?

4 komentarze:

  1. Obydwa kolory bardzo mi się podobają. Poza tym nie sposób nie zwrócić uwagi na kształt płytki paznokcia, na której prezentują się świetnie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudowne, klasyczne nudziaki. Uwielbiam, ale czasem obawiam się słabego krycia :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Kolory świetne! Idealne na sezon ślubny :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 hola paola , Blogger