Wakacyjne ombre - We are the colors

W piątek było zakończenie roku szkolnego, gdyby nie współpracownicy posiadający dzieci w wieku szkolnym to nawet bym nie wiedziała. Ale tak, zaczęły się wakacje co oznacza ze można nosić naprawdę szalone kolory na paznokciach i nikt nam nie zwróci uwagi, dodatkowo startuje sezon naprawdę niesamowitych festiwali i to jedna z niewielu okazji w naszym zimnym kraju by cieszyć się letnimi strojami i neonowymi kolorami.Nie ma lepszego zdobienia niż ombre na rozpoczęcie wakacji, ostatnio sporo z tym eksperymentowalam. Wydawało mi się ze do wykonania niezbędna jest gąbeczka, okazuje się ze bardzo podobny efek jesteśmy w stanie osiągnąć pędzelkiem lub palcem. Natomiast są kolory które łącza się lepiej niż inne, wydaje mi się ze chodzi o ich wykończenie te z żelowym łącza się jak złoto kremowe trochę słabiej ale nadal jest to do zrobienia. Jeszcze będę sprawdzać ta teorie ale ciekawa jestem czy Wy macie jakieś przemyślenia w tym temacie?
Do zdobienia wybrałam kolory z kolekcji We are the colors z Indigo, hedonista i popstar maja bardzo podobne formuły i łącza się idealnie, gwarantuje ze z tymi kolorami nawet przy użyciu palca wyjdzie wam idealne łączenie kolorów. 

1. Zaczynamy od przygotowania skórek i delikatnego zmatowienia powierzchni paznokcia

2. Aplikujemy protein base i utwardzany 

3. Następnie nakładam dwie warstwy koloru popstar to wystarczy do zapewnienia idealnego krycia4. Na utwardzony kolor bazowy aplikuje hedonistę tak jak bym chciała zrobić french, następnie wklepuje kolor w paznokieć. Kolor bardzo straci na intensywności ale nie należy się tym przejmować, cieniowanie należy stopniowo powtarzać aż do osiągnięcia zadowalającego efektu. Lepiej aplikować mniej i stopniowo budować ombre.
5. Gdy ombre będzie zadowalające aplikujemy top 

Efekt jest bardzo zadowalający ale gwarantuje wam ze 70% pracy zrobiła formuła właśnie tych dwóch kolorów. I jeżeli uważacie ze nie potraficie zrobić ombre które wyglądało by naturalnie to koniecznie kupicie te dwa lakiery i spróbujcie z nimi.


2 komentarze:

Copyright © 2016 hola paola , Blogger