Indigo Removable Cover Base Very Cool

Przez długi czas w asortymencie Indigo była tylko jedna opcja bazy, bardzo uniwersalna Protein Base sprawdza się do wyrównywania płytki, przedłużania paznokcia i jego wzmacniania. Gdy ostatnio usłyszałam że w planach jest wypuszczenie nowych baz jakoś nie bardzo mnie to ruszyło, bo po co wymieniać produkt który jest świetny i się u mnie sprawdza? Podejrzewam że eksperci z Indigo pomyśleli podobnie i wypuścili na rynek produkty które doskonale uzupełniają ofertę, nie konkurują z Protein Base i dają nam użytkowniczką możliwość wyboru w zależności od tego jaki efekt końcowy nas interesuje.

Najczęściej zadawanym pytaniem na Insta jest chyba "jak z kryciem?" nie ważne jaki kolor pokazuje zawsze interesuje nas to jak on kryje i często to wpływa na decyzje o zakupie, bo nikomu nie chce się męczyć z 4 warstwami hybrydy. Niektóre kolory np. neony wymagają białej bazy do podbicia koloru, a z każdym dodatkowym kolorem ilość warstw rośnie, zwiększa się zużycie lakieru i coraz trudniej zachować ładny kształt paznokcia. Kryjąca baza to pomysł tak genialnie oczywisty że dziwi mnie dlaczego żadna z firm nie wprowadziła tego wcześniej.Cover Base zapewnia do 95% krycia to imponujący wynik, chciała bym przetestować go na kilku kolorach z którymi miałam problemy w uzyskaniu idealnej tafli koloru. Nie ukrywam że obawiam się czy barwiona baza nie będzie zmieniać koloru jaśniejszych lakierów, bo producent nie podał na stronie zalecanych połączeń kolorystycznych więc będę testować na wszystkim co mi przyjdzie do głowy.

Konsystencja bazy jest gęsta, pierwsze malowanie szło dość topornie ciągnie się niczym żel ale, po paru minutach przyzwyczaiłam się i było już znacznie lepiej. Po nałożeniu warstwy bazy musiałam chwile odczekać przed utwardzeniem w lampie, Cover Base ma właściwości samopoziomujące więc potrzebuje chwili żeby wyrównał się kolor.

Do testu nałożyłam jedną warstwę Cover Base (producent zaleca dwie) pierwszy jest kolor bez bazy, drugi z bazą.Czarny i Biały

Kolory Mr. White i Mr. Black same w sobie dobrze kryją ale chciałam sprawdzić czy baza zmieni ich wygląd, w przypadku białego kolor stał się "bardziej biały" na wersji bez bazy wpada bardziej w szarość. Czarny bez bazy ma delikatne prześwity, na zdjęciu nie są widoczne, ten na bazie idealny kolor.Rozbielone pastele

Do testu posłużyły Koko Loko oraz Coconut Milk standardowo potrzebuje w ich przypadku około 2-3 warstw żeby uzyskać pełne krycie, tutaj najbardziej obawiałam się przekłamania kolorów. Okazało się że kolory zostały ładnie podbite, ale w Koko Loko mogła by być jeszcze jedna warstwa.
Czerwony

Czerwony to kolor który często wymaga kilku warstw, w jego przypadku baza sprawdziła się perfekcyjnie, kolor po jednej warstwie jest intensywny i nie wymaga poprawek.Fioletowy neon 

Podobnie jak z czerwonym, piękne podbicie koloru krycie neonu po jednej warstwie. Brak słów, prawdziwa miłość.Czy warto kupić? Zdecydowanie, bo Cover Base zaoszczędzi nam masę czasu i w rezultacie oszczędzimy też produkt, wystarczy jedna warstwa koloru żeby paznokcie wyglądały idealne.

Bardzo bym chciała żeby w przyszłości pojawiła się w asortymencie biała baza, doskonale uzupełniło by to ofertę, gdzieś tam w kościach czuje że się może pojawić całkiem szybko. Kolory efektów też często wypuszczane są w partiach, warto mieć rękę na pulsie.

2 komentarze:

  1. O kurczę! To jest fantastyczny pomysł! Kolory podbija bardzo fajnie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam tą bazę i jestem nią zachwycona. Bardzo podoba mi się jej kolor i póki co stosowałam ją solo.
    Do mojej rodzinki dołączy jeszcze Mineral Base w kolorze Natural- też jest boski. Indigo kolejny raz nie zawodzi, zdecydowanie to moja ulubiona marka lakierów hybrydowych.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 hola paola , Blogger