Indigo Glass Collection

Paznokcie niczym witraże, kolorowe szkiełka, lub przezroczyste lizaki. Brzmi niesamowicie i tak też wygląda na zdjęciach, jest to produkt który kiedyś próbowałam zrobić sama, mieszając czarną hybrydę z bazą, żeby rozwodnić kolor, w warunkach domowych nic z tego nie wyszło, nie byłam w stanie osiągnąć transparentnego połączenia. Ku mojemu zdziwieniu w zeszłym miesiącu na rynku pojawiły się transparentne lakiery hybrydowe, chyba je przyciągnęłam myślami ;-) Indigo znowu atakuje nowościami, już nawet nie będę liczyć która to kolekcja od początku roku, ale jest to zdecydowanie nowość nie tylko w ich asortymencie, ale też na rynku polskim ogółem. Może się na pierwszy rzut oka wydawać, że lakiery które nie kryją nie są nikomu potrzebne, ale poczekajcie z wyrokiem aż zobaczycie do czego można ich użyć.Szklane paznokcie

Czyli stylizację pół-transparentne, możemy przedłużyć naturalnie krótki paznokieć np przy użyciu bezbarwnej Protein Base i a następnie użyć wybranego koloru z Glass Collection w celu stworzenia iluzji szklanych końcówek.

Tło do zdobień

I tutaj pokazuje zdjęcie nailsbycambria to własnie przez nią próbowałam sama rozwodnić czarną hybrydę, niestety z marnym skutkiem. Teraz wiem że sięgnęła bym po Glass Black Ghost :-)

Drugie zdjęcie to oczywiście getbuffednails bardzo podobne użycie czarnego tła do zdobienia.


Kolekcja składa się z aż 10 wersji kolorystycznych i na prawdę daje możliwość totalnego uwolnienia wyobraźni. Możemy dobierać kolory i łączyć je według własnych upodobań, stopniowanie będzie zwiększało ich poziom krycia więc możemy dowolnie edytować efekt końcowy.Elf Gel Polish i Kermit to zielona część kolekcji pierwszy kolor jest zaskakująco stonowany i rzeczywiście przypomina butelkę oranżady natomiast Kermit to wnętrze kiwi bardzo soczysto zielony wręcz fluorestencyjny odcień.

Kolejne są niebieskości H2O i Nostradamus kolor wody to mój faworyt, wyróżnia się na tle całej kolekcji, jest piękny. Natomiast Nostardamus jest ciemniejszy i ma mocniejsze krycie

Fiolet i róż w każdej kolekcji muszą być i są też w tej Indigolicious czyli fiolet z nutą lawendy,  WOW intensywny fiolet i Eureka! hot pink uwielbiam wszystkie, zresztą to chyba one są kolorami flagowymi w kampanii.

Adios Amigos czerwień Taboo nude i Black Ghost czarny to zestaw startowy który będzie chyba najczęściej używany ze wszystkich kolorów.
Jak ich używać?

Pierwszy kontakt z transparentnymi lakierami może być dość trudny, pigment ma tendencje do zbierania się w każdym załamaniu i wtedy tracimy efekt szkła a zyskujemy plamy, żeby tego uniknąć warto zacząć aplikacje od wyrównania płytki, ja to robię przy pomocy protein base. Aplikuje większą ilość bazy a następnie opiłowuje płytkę tak by jej powierzchnia była idealnie gładka i równa dopiero wtedy nakładam kolor.

Jestem bardzo ciekawa waszej opinii na temat tej kolekcji, nie jest to klasyczne podejście do hybryd, mocny zwrot w stronę profesjonalnych zdobień w robionych w salonach. Planujecie kupić?
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 hola paola , Blogger