Ściąganie Hybrydy przy pomocy Frezarki

Ściąganie Hybrydy jest jej największym minusem niestety trzeba czasami na to poświęcić około 20 min jeżeli korzystamy z metody acetonowej. Alternatywą dla moczenia paznokci w acetonie jest ściąganie lakieru przy pomocy Frezarki, ten bardzo szybki sposób jeżeli go prawidłowo wykonamy będzie całkowicie bezpieczne dla naturalnej płytki. Każdemu zależy na tym żeby szybko zmienić kolor na paznokciach więc myślę że warto rozważyć zakup Frezarki do użytku domowego.Chciałbym tutaj omówić frezy dedykowane do ściągania lakieru hybrydowego z naturalnej płytki paznokcia, to bardzo ważne wybierać maksymalnie delikatne ostrza bo pod lakierem hybrydowym mamy naturalny paznokieć który bardzo łatwo jest uszkodzić. W ofercie Indigo znajdują się frezy oznaczone kolorami co ułatwia dobór odpowiedniej końcówki do naszych potrzeb. Najdelikatniejsze wersją końcówek jest Frez I oznaczone kolorem czerwonym który może być stosowany do ściągania lakieru hybrydowego z płytki naturalnych paznokciach. 

Do wyboru mamy jeszcze frez niebieski oraz zielony one mają już dużo większe ząbki i nie są zalecane do naturalnych płytek możemy ich ze spokojem używać jeżeli cały paznokieć zrobiony jest z żelu lub Akrylu. 

Dodatkowym atutem zakupu markowych frezów jest ich wytrzymałość, ja sama posiadam kilka frezów kupionych z Ali Express i to jest zupełnie inna bajka jeżeli chodzi o jakość wykonania i tego jak się później na nich pracuje. Oczywiście możemy trafić na przyzwoity frezy z Chin, ale to jest ogromna loteria bo nigdy do końca nie wiemy co zostanie do nas dostarczone. Sama wychodzę z założenia że nie potrzebujemy ogromnej ilości w frezów wystarczy nam trzy, cztery dobrej jakości żeby zrobić paznokcie. 

Posiadam frezarkę firmy Indigo i pasują do niej wszystkie rodzaje wyrazów z jakimi miałam do czynienia do tej pory, nieważne czy to są frezy z Chin czy z Polski można je umieścić w końcówce i pasują. Fryzjerka posiada opcję zmiany kierunku obrotów co jest bardzo przydatna jeżeli robimy sobie paznokcie same i będziemy zmieniać kierunek lub dłoń. I cena jest dosyć wysoka ale myślę że jest to inwestycja na resztę życia bo nie sądzę żeby kiedykolwiek się zepsuła przy użytku domowym. Co do Frezów mam swój ulubiony jest to Frez I  ściąga lakier hybrydowy niczym gumka do zmazywania, jednocześnie jest bardzo bezpieczny i nie nagrzewa się tak jak inne z którymi wcześniej pracowałam, jeżeli szukacie świetnego frezu do płytki naturalnej to warto rozważyć właśnie ten model. 

Bardzo mocno ciągnie mnie do zrobienia żelowych paznokci na wiosnę i wtedy myślę że będę musiała korzystać z frezarki za każdym razem, bo to znacznie skraca czas pracy przy zmianie lakieru. Teraz kiedy wiadomo że lakier hybrydowy na stałe weszły do użytku domowego myśle ze zakup frezarki to następny nie unikniony krok w kompletowaniu zestawu do paznokci :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 hola paola , Blogger