Sylwestrowe paznokcie

Jeżeli w czasie karnawału musicie chodzić do pracy, to znam wasz ból, bo z jednej strony mogłabym nosić codziennie brokat na paznokciach, a z drugiej nie wypada pokazywać się tak w biurze. Chciałabym wam pokazać propozycje manicure, które z jednej strony jest dosyć klasyczne, ale posiada nowoczesny błyszczący twist. Do wykonania użyłam lakieru z kolekcji Sary Boruc „My name is Sara” jest to fioletowy-burgund został wypuszczony na początku 2018 roku.Zdecydowałam się połączyć go z Metal manix w kolorze Pink Gold gry pięknie komponuje się z burgundowym kolorem.Zdobienie krok po kroku: 

Każde zdobienie rozpoczynam od nałożenia bazy, w tym wypadku użyłam protein bass która nadaje się to na budowania paznokcia. Poprawiłam sobie przy jej pomocy profil paznokcia, dzięki czemu w późniejszym etapie matowy top będzie wyglądał dużo lepiej. 

W kolejnym kroku nakładamy kolor my name is Sara na wszystkie paznokcie, kolor znakomicie kryje i wystarczy jedna grubsza warstwa.

Dwa paznokcie pokrywamy Tip Top i jeden Top Matte. Na pozostałe dwa paznokcie nakładam Metalmanix i pokrywam Dry Topem.Wykonanie zdobienia zajmuje niewiele więcej niż pomalowanie paznokci na jednolity kolor więc naprawdę nie musicie się martwić utknięcia 2 h przy malowaniu. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 hola paola , Blogger