Indigo Glitter Collection

Trzeba zobaczyć na żywo, możliwe że zdjęcia Was nie przekonają, musicie mi uwierzyć na słowo, te lakiery to czysty glam, blichtr i splendor. Do tej pory używałam Say Yes jak miałam ochotę na totalny błysk, taki kolor doskonale sprawdza się jako akcent na jednym paznokciu lub na wszystkich żeby zasygnalizować totalne bogactwo innym ludziom. ;-) Teraz rodzina brokatów powiększyła się o 8 nowych kolorów, nie mogę się doczekać testowania.Indigo Everyday Is Christmas – kolor choinki obsypanej brokatem – idealny nie tylko na Gwiazdkę, ale zawsze, kiedy chcesz poczuć się wyjątkowo.

Indigo Markiza De Pompadour  – dystyngowany manicure pełen klasy i szyku? Tak, z manicure w odcieniu Markiza De Pompadour! Przenikliwym odcieniem koloru niebieskiego hojnie obsypanego brokatem!Indigo Na Bogato  – złoto, złoto, złota nigdy dość! Zanurz się w nim i obsyp swój manicure karatami, które sprawią, że będziesz błyszczeć jak drogocenny kruszec.

Indigo Be More Vegas – elektryzująca magenta w wydaniu glamorous! Kolor legenda w szampańskim wydaniu. Olśniewa jak światła neonów w stolicy hazardu!Indigo Karaoke Queen – nieco stłumione wydanie czerwieni z nutą bordo, okraszone iskrzącymi się drobinkami.Indigo Midas – bursztynowy odcień złota skąpany w drobinkach. Nie walcz z gorączką złota, niech ogarnie i Ciebie!

Indigo No Money, No Honey – paznokcie niczym musujący szampan? Taaak! Splendor, luksus i rozpusta, na które możesz sobie pozwolić bez wyrzutów sumienia.

Indigo Glitteriusz – najszlachetniejsze wcielenie złota w migoczącej wersji Exclusive!Kolekcja dostępna jest pod adresem Glitter Collection na stronie Indigo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 hola paola , Blogger