Indigo Santorini Collection część 1

No i mamy kolekcje lato 2019! Cieszę się bo to oznacza że w końcu pojawią się na paznokciach bardziej jaskrawe kolory, ale zanim przejdę do omawiania lata chciała bym oddać hołd kolekcji jesień - zima 2018 New York oraz Sex In The City które są piękne i część z lakierów zostanie na stałe w mojej kolekcji.

To jest czwarta kolekcja typowo letnich kolorów:

W roku 2016 mieliśmy kolekcje Ibiza pełną pastelowych odcieni, bardzo wielkanocna kolorystyka.
2017 to była kolekcja Miami trochę bardziej nasycone kolory, piękne turkusy i błękity.
We Are The Colors miała premierę w 2018 i składała się z bardzo mocnych, intensywnych ocieni.Rok 2019 upłynie nam w kolorach Santorini, czyli przepięknej wyspy na morzu Egejskim, gdy w internecie pojawiały się pierwsze informacje na temat tej kolekcji (jeszcze bez kolorów) obawiałam się że może ona być dość nudna, Santorini ze zdjęć, to głównie białe domki z niebieskimi elementami na tle dużej ilości wody, pod kątem kolorystycznym dość monotonne widoki, ale niedługo po premierze pojawiły się pierwsze zdjęcia lakierów i muszę przyznać były dość intrygujące. Mamy do wyboru aż 15 kolorów z czego tylko 3 są odcieniami niebieskiego, sporo żółtego, dużo pomarańczowego i róż, typowy zachód słońca. Kolory są ładne, na żywo dużo ładniejsze niż na zdjęciach np kolor Kurt Cobalt pokazywałam kilku dziewczyną w pracy i wszystkie były zachwycone, niby zwykły kobaltowy, ale jakoś tak lepiej zrobiony, na prawdę robi efekt wow. Podobnie jest z innymi odcieniami, niby jest już kilka takich na rynku ale odkręcasz buteleczkę i robią takie wrażenie, jak bym pierwszy raz coś takiego widziała.Apollo Gel Polish – jaki jest? Bezapelacyjnie boski! Intensywne i nasycone wcielenie niebieskiego inspirowane wodami nad Santorini.Kurt Cobalt Gel Polish – kolor, który zapowiada się na gwiazdę nadchodzącego sezonu! Głęboki kobaltowy odcień, zdecydowanie najciemniejszy i najbardziej elegancki w całej letniej kolekcji Indigo.Full Swimming Pool Gel Polish – oprócz drinka z palemką nad basenem oraz manicure dobranego do błękitu bezchmurnego nieba, nic Ci więcej nie potrzeba!Kamikaze Gel Polish – pomarańczowe paznokcie nie tylko odważnych, ale i dla tych, które chcą być odważne - zostań wakacyjnym kamikaze z Kamikaze!

Kissmeralda Gel Polish – kolor muskanych słońcem polików, które oblał rumieniec, gdy właścicielce został skradziony pocałunek, a ona zamiast się bronić, zapragnęła więcej i więcej…

Sicilian Orange Gel Polish – soczysty, intensywny odcień sycylijskich pomarańczy dostępny dla Ciebie na wyciągnięcie ręki, nie tylko w letnim sezonie!

Sorry, Gregory Gel Polish  – odważny i bezkompromisowy – wakacyjny oranż z neonową nutą, dla Pani, która doskonale wie, czego chce – odrobiny szaleństwa (co najmniej) w swoim manicure!CDN...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 hola paola , Blogger