Indigo Santorini Collection część 2

Jeszcze więcej słonecznych kolorów, w zeszłym tygodniu pokazywałam Wam pierwszą część obłędnej Santorini od Indigo w tym odcienie trochę bardziej uniwersalne, przyjazne dla początkujących użytkowników.Bamboleo Gel Polish  – kolorystyczny, wakacyjny romans limonki i cytrusów. Lekki, orzeźwiający jak schłodzona lemoniada.

Citrolina  – pastelowa, orzeźwiająca cytryna. Wygląda dziewczęco i słodko, pozwoli uwieść niczego nieświadomą ofiarę i przekonać ją o Twojej niewinności.

Optymista  – połączenie kojącej zieleni z radosnym kolorem słońca, czyli Optymista! Abyś zawsze doceniała, że szklanka (z drinkiem? ) jest do połowy pełna i dostrzegała w życiu same pozytywy.

Giorgio Banani  – kolor, do którego inspiracje znaleźliśmy u samej matki natury. Boski, ciepły odcień dojrzewających w egzotycznym słońcu bananów – Giorgio Banani – przywołuje uśmiech nawet w pochmurne dni.

Uwaga, Pamiętacie trendy 2019? Już wtedy wielu projektantów wskazywało żółty jako kolor sezonu, może warto mieć choć jedną buteleczkę w swojej kolekcji?Ninja Nude  – kolor piasku egzotycznych plaż nad lazurowym wybrzeżem i letnie wydanie nude. Doskonale podkreśli opaleniznę i zgra się z każdym, wakacyjnym outfitem.Nudaholic – mimo, że sezon wiosna/lato w pełni, ty wciąż nie możesz przestać faworyzować nudziakowych barw? Nudaholik – kremowy beż z kroplą brzoskwini jest stworzony dla Ciebie!Nie wiem – Twoja klientka na pytanie o wymarzony kolor manicure odpowiada „Nie wiem”? Koniec z dylematami: oto Twoja kolorystyczna riposta i doskonały wybór na uniwersalny, kobiecy manicure w odcieniu subtelnego, ciepłego różu!Maria Antonina  – soczysta fuksja, kolor, który idealnie pasuje do każdego typu urody i nigdy Cię nie zawiedzie. Kolor kameleon: elegancki w pracy, radosny na urlopie, doskonały na co dzień i wyjątkowy w czasie wielkich wyjść.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 hola paola , Blogger