Indigo Glass Summer Collection

Uwaga! uwaga! mamy kolejną część szklanej kolekcji tym razem w letnim wydaniu pojawiły się wręcz neonowe szkiełka. Jeżeli jeszcze nie macie żadnego lakieru z transparentną formułą to radzę się spieszyć bo zbliża się lato a ona idealnie nadadzą się do festiwalowego, letniego manicure.Tym razem producent zdecydował się na pięć kolorów w bardzo podstawowych odcieniach więc każdy znajdzie coś dla siebie. Lakier dostępne są na stronie Indigo i kosztują 34 zł za sztukę.

Indigo Hello Yellow Gel Polish - letnia paleta bez koloru inspirowanego słońcem? To wykluczone!

Indigo Hokus Pokus Gel Polish - smakowity koktajl z nutą soczystych mandarynek. Lekki, radosny, słodki i czarujący.Indigo Rosewater Gel Polish - najsłodszy i najbardziej dziewczęcy lakier z kolekcji Glass.Indigo Hulahop Gel Polish - energetyczna i świeża zieleń łąki skąpana w pełnym słońcu.

Indigo Barbados Gel Polish - oceaniczna zieleń w wydaniu Barbados – skrawek egzotycznego krajobrazu na twoich paznokciach.Dla tych z was które zastanawiam się w jaki sposób używać transparentny koloru pokazuje kilka propozycji które umieścił na swojej stronie producent. Mi bardzo kojarzy mi się ona z wibem Coachelli. I myślę że tak też warto je traktować jako fajną odskocznie od klasycznych kolorów. Takim kolorem możemy np. zastąpić standardowy odcień frencha i stworzyć w ten sposób bardziej odjechany look.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 hola paola , Blogger