Indigo Lipstick Summer Collection

Nareszcie mogę o powiedzieć wam o najpiękniejszej kolekcji która wyszła ostatnich latach. Jest malutka składa się zaledwie czterech kolorów i jest kontynuacją kolekcji Lipstick z początku roku. Ale skupmy się tylko na tych czterech kolorach które wyszły w ostatnim czasie myślę że to jest świetny pomysł żeby wypuszczać takie Mini Kolekcje.Kolory idealnie wpisują się w mój gust i będę je nosić wszystkie, bez wyjątku. Tak jak w poprzedniej części, kolory nawiązują do odcieni szminek, a to co odróżnia je od poprzedniej części to, to że kolory są zdecydowanie bardziej zróżnicowana mamy tutaj odcienie brzoskwini, fioletu, różu.

Kolekcja dostępna dla członków klubu ekspert,  ja już pisałam w jaki sposób dołączyć do klubu jest to bajecznie proste, zostawiam wam Link do poprzedniego wpisu jeżeli ktoś byłby zainteresowany. Zasady klubu pozwalają nam zamówić jeden lakiermiesięcznie, mam nadzieję, że dzisiejsze zdjęcia pomogą dokonać wyboru które lakiery chciałybyście otrzymać w pierwszej kolejności.Indigo Babylicious - uroczy, niewinny, rozkoszny… i równie spektakularny, jak reszta kolorów z palety Lipstick Summer

Indigo Lilu Gel Polish - Anielski róż, idealny dla pań o jasnej karnacji i chłodnym typie urody. Orzeźwia jak mleczny, lodowy shake!Indigo Mimosa Gel Polish - różowo-brzoskwiniowy koktajl – słodki, delikatny, ale i pełen energii! Doskonały kontrast dla skąpanej w słońcu skóry.

Indigo Ugly Betty Gel Polish - jaka jest Ugly Betty? Bez wątpienia przepiękna! Kolor, który łączy pozorne sprzeczności. I udowadnia, że można pogodzić dojrzałą kobiecość z dziewczęcą lekkością!Moimi ulubieńcami są wszystkie cztery pierwsze nie mogę zdecydować które jakie jest najładniejsze każdy ma coś w sobie bardzo ładnie zrobione, kryją jak złoto, nic tylko brać i cieszyć się nimi w swojej kolekcji.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 hola paola , Blogger