Indigo Hashtag Nailfluencer Collection

Jeżeli miałabym powiedzieć od czego zaczął się paznokciowy Instagram to chyba wskazałabym jasnoróżowe paznokcie, rozbielone, pastelowe i bardzo dziewczęce. Właśnie taki jest kolor hushtag z najnowszej kolekcji Indigo poświęconej internetowym twórcom.


Podejrzewam że będzie to najpopularniejszy kolor z całej kolekcji, dlatego radzę po spieszyć się z jego zakupem. Jeżeli szukacie czegoś do pracy, szkoły lub na wesele, koniecznie sprawdźcie ten kolor na żywo. Pamiętam swój pierwszy lakier hybrydowy był z innej firmy ale miał bardzo podobny kolor niestety był to początek Hybryd w Polsce i jego formuła pozostawiała dużo do życzenia, pamiętam że musiałam nakładać cztery warstwy żeby uzyskać pełne krycie koloru, przypadku lakieru Hushtag wystarczy jedna warstwa i możemy się cieszyć idealną jednolitą taflą koloru.


Indigo Hashtag - kropka nad i każdego kobiecego looku. Słodki i dziewczęcy odcień mlecznego różu, który łączy wszystkie wielbicielki klasyki i najgorętszych instagramowych trendów!

Kolor dla mnie idealnie reprezentuje klasykę instagramowych trendów, doskonała jakość formuły sprawia że malowanie nim to czysta przyjemność. Z pewnością kupię jeszcze jedną buteleczkę na zapas bo myślę że ten kolor jest niezwykle uniwersalny i z pewnością będę go używać przez długi czas. Decydując się na taki kolor nie musimy obawiać się że coś nam się znudzi, klasyka nigdy nie wychodzi z mody i pasuje do większości ubrań które nosimy i sytuacji które mogą nas spotkać. Tak jak z dobrą sukienkę która idealnie podkreśla naszą figurę, są też lakiery które potrafią idealnie podkreślić zadbane dłonie i Hashtag do tego grona się zdecydowanie zalicza.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 hola paola , Blogger