Indigo Baza Mineralna najlepsza hybryda na rynku

Co roku magazyn Women’s Health wybiera produkty kosmetyczne które najlepiej sprawdziły się w ubiegłym roku, w organizowanym już po raz 5 konkursie rywalizowało ze sobą prawie 300 kosmetyków. Tym bardziej cieszy, że produkty Indigo są stale doceniane i przede wszystkim – wybierane przez Klientki. Plebiscyt magazynu Women’s Health podzielono na 7 kategorii. Mineral Base zostało docenione w sekcji makijaż.


Indigo Mineral Base


W tej chwili występuje w czterech wersjach kolorystycznych plus dwóch z drobinkami. Porcelain to najjaśniejsza wersja bazy, daje efekt rozbielonej zdrowej płytki dodatkowo kolor ładnie tonuje zaczerwienione skórki wokół paznokcia, cała dłoń wygląda na wypielęgnowaną. To mój ulubiony kolor, od momentu pojawienia się jej na rynku zużyłam już 2 buteleczki, bazę stosuje solo, to niesamowita oszczędność czasu i paznokcie nią pomalowane wyglądają obłędnie.Blush jest już dużo bardziej neutralna na moich paznokciach wygląda wręcz jak by nie miała koloru, daje efekt lekkiego rozjaśnienia płytki bardziej subtelny niż Porcelain. Maluje nią paznokcie zawsze gdy chcę naturalnego błysku z lekkim ujednoliceniem kolorytu płytki paznokcia.

Natural wchodzi już w bardziej ciepłe kolory, na zdjęciach mocno przypomina kolor Blush, ale na żywo wyraźnie widać że bazy mają zupełnie inne tonacje. Do mojego koloru skóry nie do końca pasuje, ale wszystkie dziewczyny z lekką opalenizną będą nią zachwycone.

Sensual Skin znakomicie się sprawdzi u osób które mają ciemniejszą karnacje, to nude z czerwonymi pigmentami. Dla mnie niestety nie, ale z pewnością znajdą się fanki tego koloru.


Indigo Mineral Base z drobinkami


Indigo Wake Up No Make Up - Mineral Base, którą pokochałyście,  w nowej wersji!  Baza mineralna
w odcieniu Natural wzbogacona o blask złotych drobinek. I to oczywiście mój faworyt bo ma złoto, wszystko do czego doda się złoto automatycznie staje się lepsze.

Indigo Delikates – ukochany produkt naszych klientek w nowym wcieleniu: najczęściej wybierany przez Was odcień bazy mineralnej (Natural) połączony z blaskiem srebrnego pyłu! Srebro budzi mój mniejszy zachwyt, ale nazwa kojarzy mi się z płytą OOMPH! - Delikatessen więc jak najbardziej poprawia mi humor.Dlaczego uważam bazy mineralne za produkty rewolucyjne, przede wszystkim szanuje podejście skracania czasu aplikacji lakieru. Większość dziewczyn i tak na co dzień nosi kolory nude a jeżeli podobają im się odcienie baz mineralnych mogą ograniczyć się do używania samej bazy i zmniejszyć czas malowania nawet do 15 minut raz na dwa tygodnie, czy to nie jest cudowna perspektywa? Każda z nas jest w stanie znaleźć w grafiku paręnaście minut, które w rezultacie sprawią że przez resztę tygodnia będziemy się czuły bardziej "ogarnięte".


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 hola paola , Blogger