Przegląd niebieskich lakierów hybrydowych

Niebieskie paznokcie zawsze kojarzą mi się z młodością i latem, staram się je nosić zawsze na rozpoczęcie sezonu letniego, sprawiają że czuje lato. Niestety nie zawsze mięta pasuje do stylu biurowego, wtedy sięgam po bardziej poważne wersje, to zestawienie jest właśnie dla osób które chcą się cieszyć niebieskimi paznokciami pasującymi do dress code.


Jaśniejsze wydanie niebieskiego bardzo często przeplata się z szarością lub fioletem, dzięki takim mieszanką jesteśmy w stanie dobrać odcień idealny do naszej skóry.

Be My Habibi to odcień liliowy ale momentami bardziej wpasowuje się w tonację niebieskiego, pięknie wygląda w połączeniu z Bambi Girl lub Whatever pochodzącym z najnowszej kolekcji Nailfluencer.

Warty uwagi jest też Lazy Daisy który ma w sobie domieszkę fioletu i tworzy piękną bazę do zdobień. Z zupełnie innej bajki zgaszona mięta w Full Swimming Pool zadowoli osoby o bardziej stonowanym guście.

Apollo i Kurt Cobalt to reprezentacja kolekcji Santorini to piękne i bardzo głębokie odcienie, idealne do biurowej stylizacji i wieczornego wyjścia, czuć w nich lato i cudownie oddają klimat greckich wysp. Billionaire zalecam stosować w połączeniu z matowym topem, wydobywa on wtedy obłędny odcień. Najciemniejszy, prawie czarny kolor to Black Madonna tylko dla koneserów.


Przekrój niebieskości jest ogromny, ale nie namawiam do zakupu więcej niż dwóch odcieni, warto zastanowić się jakie ubrania nosimy na codzień i dobrać do nich kolory które będą nam służyć i ozdabiać dłonie, nie kolidując z osobistym stylem.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 hola paola , Blogger