Santorini w klasycznych lakierach | Indigo

Oj dawno nie było tu o klasycznych lakierach do malowania, sama bardzo rzadko już po nie sięgam, ale mają nadal ogromną grupę zwolenników. Na ich plus przemawiać zawsze będzie łatwość zmywania koloru i to że są bezpieczne dla płytki paznokcia. Lakiery klasyczne świetnie sprawdzają się w przypadku kolorów specyficznych, takich które używamy pierwszy raz w życiu i same nie wiemy czy jesteśmy do niego przekonane. Wiem też że są osoby które czerwonego koloru używają tylko w klasycznej formule bo szybko im się nudzi. Tak czy siak bardzo ucieszyłam się z wypuszczenia kolorów z kolekcji Santorini w klasycznej formule lakierów.W ofercie pojawiło się sześć kolorów:

Maria Antonina zjawiskowa fuksja, która dodaje kobiecości i doskonale podkreśla letnią opaleniznę.
Sicilian Orange soczysty odcień sycylijskiej pomarańczy. Orzeźwia, zachwyca i przywodzi na myśl najlepsze wakacyjne wspomnienia.
Nie wiem Nie masz pomysłu na nową stylizację? Delikatny odcień różu sprawdzi się w każdej sytuacji.
Kissmeralda słodki mlecznobrzoskwiniowy odcień letnich pocałunków, któremu nie sposób się oprzeć.
Sorry Gregory odważny, soczysty oranż dla miłośniczek neonowego szaleństwa.
Giorgio Banani Radosny odcień dojrzałych bananów, który przyciąga wzrok i zaraża pozytywną energią.Lakiery klasyczne można zamawiać ze strony Indigo, aktualnie kosztują 16 zł ale zauważyłam że część oferty jest objęta promocją 2 + 2 czyli płacimy za dwa kolory, a pozostałe dwa dostajemy gratis. Warto rozejrzeć się w asortymencie, cena jest bardzo atrakcyjna a wybór kolorów coraz większy.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 hola paola , Blogger