Indigo Picco Latte

Dla kobiet które uwielbiają klasyczne nudy mam dobrą informacje, nadchodzi kolor Picco Latte wcześniej dostępny jako żel doczekał się w końcu hybrydowego wydania. Kolekcja klasycznych hybryd rośnie, co chwilę producent dorzuca do niej nowe kolory, ponadczasowe i nielimitowane.Nic się tak nie broni jak naturalny kolor na paznokciach, własnie taki jest nowy Picco Latte, bardzo kremowa formuła i idealne krycie sprawia że malowanie nim to czysta przyjemność. Regularnie wracam do nude na paznokciach, zawsze po czasie czerwonych lub neonowych paznokci przychodzi czas na odpoczynek, takim właśnie odpoczynkiem jest kremowy kolor latte. To bardzo dojrzały odcień, który wygląda elegancko, ale też bardzo świeżo.


Indigo Piccolo Latte

Kolor Picco Latte wcześniej był dostępny tylko jako żel, teraz można go kupić w formule lakieru hybrydowego, doskonała informacja bo kolorek jest obłędny. Mieszanka brudnego różu i ciemnego nude, znakomicie sprawdzi się do pracy i szkoły, bardzo całoroczny kolor.

Krycie już przy jednej warstwie bardzo skraca pracę przy manicure, jak dla mnie jest to materiał na ulubieńca i lakier awaryjny na każdą okazje, do sukienki i jeansów.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 hola paola , Blogger