Paznokcie na pierwszy dzień szkoły

Pierwszy dzień szkoły to duże przeżycie, zwłaszcza jeżeli rozpoczynamy naukę na nowym poziomie edukacji, warto zrobić pozytywne pierwsze wrażenie. W klasach licealnych lub na studiach często malujemy już paznokcie i czymś naturalnym jest że podczas pierwszego dnia chcemy żeby wyglądały idealnie.


Jakich kolorów unikać w szkole


Dla fanek intensywnych barw mam złą informacje, niestety ale czerwień, neony lub niebieskości nie do końca nadają się na takie okazje. Mimo ze już w ciągu roku pewnie zagoszczą na paznokciach to jednak zawsze ten pierwszy dzień / tydzień wiąże się z innymi zasadami. Myśle że warto porównywać go do rozmowy kwalifikacyjnej o prace i zdecydować się na stonowane kolory. 

Kształty paznokci pasujące do szkoły 


Uwielbiam długie paznokcie uważam że są niezwykle kobiece, sama niestety zauważyłam u siebie że niedokońca nadają się do pracy przy komputerze po pierwsze zdarza się że hałasują przy pisaniu klawiaturze po drugie nie jest najbardziej skromny wizerunek i może być przez nauczycieli odbierany naprawdę różnie. W szkole zdecydowanie sprawdza się krótkie owalne paznokcie, lub zawsze eleganckie kwadraty.Kolory lakierów pasujące do szkoły 


Zawsze warto mieć pod ręką mleczny róż idealnie się sprawdzi tutaj , cała seria Mineral Base jest wręcz stworzona do szkoły i na uczelnie, cudownie rozbiela paznokcie, sprawia że wyglądają na zadbane i wypielęgnowane. Aktualnie do wyboru jest aż sześć wersji kolorystycznych, każda nadaje się do malowania paznokci bez użycia topu, dzięki czemu możemy nałożyć jedna warstwę bazy, przemyć cleanerem i jesteśmy gotowe do wyjścia. Idealne rozwiązanie w czasie intensywnej nauki gdy ostatnia rzecz o której chce nam się myśleć to malowanie paznokci.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 hola paola , Blogger